Künye


Senior Experten Service (SES)
Stiftung der Deutschen Wirtschaft für internationale Zusammenarbeit GmbH

(Uluslararası Alman Ekonomik İşbirliği Vakfı İktisadi İşletmesi


Postfach 2262
D-53012 Bonn

Buschstraße 2
D-53113 Bonn

Tel.: +49-228-260900
Fax: +49-228-2609077
E-Mail: ses(at)ses-bonn.de

Yönetim: Dr. Susanne Nonnen
Registergericht: Amtsgericht Bonn
Registernummer: HRB 3983
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer:


SES GmbH vergi yükümlülüğü olmayan iktisadi işletme niteliğinde bir kuruluştur.Kullanım şartları ve bilgilerin korunması hakkında

Senior Experten Service (SES) yaptığı titiz ve düzenli kontrollere rağmen bu web sitesi içeriğindeki bilgilerin eksiksiz, doğru ve güncel olmamalarından dolayı herhangi bir sorumluluk ve teminat üstlenmemektedir. Bu aynı zamanda bu sayfada bulunan üçüncü şahısların sunumları ve bu sayfadan doğrudan veya dolaylı yoldan yönlendirilen tüm bağlantılar için de geçerlidir. Bu tür bir bağlantıyla ulaşılabilen bir sayfanın içeriğinden SES sorumlu değildir. Bilgi ve düzeltme önerilerinizi ses(at)ses-bonn.de adresine bildirebilirsiniz.

Senior Experten Service (SES) tarafından internette yayımlanan çeşitli yazılar ya da makaleler, bunların yayımlanmasında katkıda bulunan yazar veya organizasyonların telif hakkı ile korunmaktadır. Bunları kopyalamak, iletmek ve/veya daha önceden hak sahibinden ve telif hakkına sahip kişiden alınmış yazılı izni olmadan yayınlamak yasalara aykırıdır.

SES ile elektronik posta veya elektronik posta formu aracılığı ile temasa geçmek isterseniz, daha sonradan sizlerle iletişime geçebilmemiz için bize iletmiş olduğunuz şahsi bilgileriniz (ad, soyad, vb.) elektronik ortamda kaydedilir. Bu bilgiler üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Bu bilgilerin üçüncü şahıslara iletilmesi ancak sizin izniniz, özellikle sizden istenen talebin gerçekleştirilebilmesi amacıyla, ya da kanunen izin verilmiş hallerde gerçekleşebilir.Copyright © 2008, Senior Experten Service (SES). Tüm hakları saklıdır.